تبلیغاتضرب‌الاجل باشگاه بارسلونا برای مشخص شدن تصمیم انریکه

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، در حالی که آخرین روزهای سال 2016 هم در حال سپری شدن است، هنوز نه مسئولان و نه هواداران بارسلونا نمی‌دانند که آیا سرمربی تیم‌شان، لوئیس انریکه قرارداد فعلی خود را تمدید خواهد کرد یا نه.

قرارداد انریکه که سومین سال حضورش در نوکمپ را تجربه می‌کند، در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و او به سبک سیاق دوران مربیگری‌اش در بارسلونای B، رم و سلتاویگو قصد دارد بر آینده خود کنترل کامل داشته باشد و در آخرین لحظات تصمیم بگیرد که آیا می‌خواهد یک فصل دیگر بماند یا نه، تصمیمی که قطعاً کامیابی یا ناکامی او برای کسب جام در پایان فصل تأثیر زیادی روی آن خواهد گذاشت.

نکته مسلم این است که انریکه طبق چیزی که خود در مصاحبه اخیرش اعلام کرد برای فصل آینده دو گزینه بیشتر ندارد؛ یکی ماندن در نوکمپ برای چهارمین سال و دیگر استراحتی که می‌تواند یک ساله یا بیشتر باشد.

باشگاه بارسلونا اما حاضر نیست به انریکه فرصتی طولانی جهت مشخص کردن موضعش بدهد. طبق ادعای نشریه مارکا بارسلونا قصد ندارد تا فصل بهار برای مشخص شدن تصمیم انریکه صبر کند چون در صورت لزوم باید مذاکرات خود را برای استخدام یک سرمربی جدید آغاز کند. ظاهراً اعضای هیئت مدیره باشگاه از انریکه می‌خواهند که قبل ورود تیم به برهه حساس فصل، تکلیف آنها را مشخص کند.

انتهای پیام/