تبلیغاتکودک‌فروشی در برخی بیمارستان‌های تهران/ بازار داغ کلیه فروشی در اینستاگرام/ قربانیان خاموش تجاوز جنسی در فوتبال/ آیا طرح عجیب ۱.۵ میلیارد دلاری دولت به نتیجه خواهد رسید؟

در سیصد و سی و هفتمین «ساعت صفر» خواهید شنید؛

«ساعت صفر» زمانی است برای شنیدن ناشنیده ها. «ساعت صفر» برای کسانی است که وقت خواندن ندارند، ولی وقت شنیدن دارند و علاقه دارند ناشنیده هایی دیگری همچون: تجمع بازنشستگان پیش از موعد در برابر مجلس؛ شیر برای رفتن به مدرسه پول ندارد؛ را بشنوند.
«اخبار جذاب و مهم چه اخباری بودند؟ خبرسازان چه کسانی بودند؟ چگونه باید در کمترین زمان، ناشنیده ها را شنید؟» ؛ این ها سؤالاتی است که تابناک در نظر دارد با راه اندازی بخش تازه ای به نام «ساعت صفر» به آنها پاسخ دهد. این بخش یک بسته صوتی خبری شامل مهمترین و جذاب ترین اخبار است.

سعی بر این است در این بسته صوتی، اخباری که کمتر بیان می شوند یا اصلا بیان نمی شوند و مورد توجه قرار نمی گیرند، در بیانی تازه و در کمترین زمان و با تحلیلی متفاوت به مخاطبان ارائه شود. «تابناک» ضمن تشکر و قدردانی از همراهی همیشگی مخاطبان خود، پذیرای نظریات، اخبار، گزارش ها و پیام های صوتی مخاطبانش برای انعکاس در «ساعت صفر» خواهد بود. مخاطبان می توانند مطالب خود را به zerotime@tabnak.ir ارسال نمایند.

در سیصد و سی و هفتمین بسته صوتی «ساعت صفر» به موضوعات و اخبار زیر پرداخته شده است.

کودک‌فروشی در برخی بیمارستان‌های تهران
بازار داغ کلیه فروشی در اینستاگرام
قربانیان خاموش تجاوز جنسی در فوتبال
تجمع بازنشستگان پیش از موعد در برابر مجلس
شیر برای رفتن به مدرسه پول ندارد

آیا طرح عجیب ۱.۵ میلیارد دلاری دولت به نتیجه خواهد رسید؟

دانلود با کیفیت 256

دانلود با کیفیت 128

دانلود با کیفیت 64