تبلیغاتسنگی انداختند که فقط احسان حدادی می‌توانست پرتابش کند!/ کار سختی مقابل نفتِ مدعی داریم

خالد شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درباره پیروزی تیم فوتبال تراكتورسازی مقابل نفت و گاز گچساران در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی واقعاً سختی بود و با فشاری كه روی تراكتورسازی آمد، نفت و گاز گچساران نشان داد بی‌جهت نبوده كه تا این مرحله بالا آمده است. با این حال با صحبت‌هایی كه كادر فنی با ما داشت، توانستیم از این بازی كه جو سنگین و ناامنی هم داشت، برنده خارج شده و به مرحله بعد صعود كنیم.

وی با اشاره به حاشیه‌های بازی ادامه داد: در این بازی اصلاً جرأت نداشتیم لب خط برویم چون مدام سنگ و بطری سمت ما پرتاب می‌كردند. با این حال من مطمئن هستم آنها هواداران خونگرم جنوب و نفت و گاز گچساران نبودند چون همیشه از آنها به مهربانی یاد می‌كنند.

مدافع تیم فوتبال تراكتورسازی تصریح کرد: تنها تعجب من از ناظر بازی بود. باور كنید از روی سكوها سنگی یكی، دو كیلویی به زمین انداختند كه به پای من خورد. همه ما بازیكنان درون زمین تعجب كرده بودیم و گفتیم شاید احسان حدادی در ورزشگاه حضور دارد كه چنین پرتابی داشته است! اصلاً باورمان نمی‌شد چنین سنگی از آن مسافت به وسط زمین آمده باشد. بعد از این اتفاقات هم ناظر فقط نگاه كرده و هیچ واكنشی به این مسائل نداشت. واقعاً اگر این سنگ به یكی از بازیكنان دو تیم می‌خورد چه كسی می‌خواست جوابگو باشد؟

شفیعی در خصوص رویارویی تراكتورسازی با ذوب‌آهن در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی، گفت: برای ما فرقی ندارد با چه تیمی روبرو شویم چون برای رسیدن به فینال و پیروزی در بازی پایانی باید هر تیمی كه مقابل‌مان قرار می‌گیرد را شكست دهیم. با این حال دوست داشتم گسترش فولاد كه تیم تبریزی است و همشهری خودمان است، حریف بعدی ما در مرحله نیمه‌نهایی باشد.

وی در پایان، درباره بازی هفته پانزدهم تراكتورسازی مقابل نفت تهران اظهار داشت: نفت تیم خوبی است و در بازی با استقلال هم با قدرت ظاهر شد و به مرحله بعدی جام حذفی صعود كرد. از سوی دیگر یک مربی كاربلد كه اسطوره فوتبال كشورمان است در این تیم حضور دارد و با مدعی كردن نفت در جام حذفی و لیگ، كار را همه‌جوره برای ما سخت می‌كند. در این بازی محكوم به پیروزی هستیم تا روند خوب‌مان را ادامه دهیم.

انتهای پیام/