تبلیغاتمدل لباس مجلسی های بسیار جستجو شده در گوگل از مراسم اسکار! +عکس

مدل لباس هایی از مراسم اسکار که بسیار در گوگل جستجو شده اند

مدل لباس مجلسی های بسیار جستجو شده در گوگل از مراسم اسکار

مدل لباس های محبوب در گوگل

شاید فرش قرمز جوایز فیلم اسکار، مهم ترین رویداد هنری در بین دیگر مراسم های این چنینی باشد و اغلب بهترین مدل لباس های روز دنیا بر تن ستاره های مشهور حاضر در این مراسم به چشم می خورد. بنابراین تعجبی ندارد که عده زیادی از مردم دنیا از استایل و مدل لباس های مجلسی اسکار برای بزرگترین مراسم های خود ایده می گیرند!


به تازگی پربازدیدترین و پرجستجوشده ترین مدل لباس های مراسم اسکار 2016 در گوگل مشخص شده که به گزارش پرشین وی ممکن است برخی از آنها برایتان تعجب آور باشد.


مدل لباس اول متعلق به همسر سابق بن افلک، یعنی جنیفر گارنر است. جالب است که خانم گارنر شهرت خوبی در انتخاب لباس های فرش قرمز ندارد ولی لباس سفارشی و مشکی رنگ او از برند ورساچه که در مراسم اسکار 2016 به تن کرده بود توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده و بسیاری از مردم مدل لباس او را در گوگل جستجو کردند.

مدل لباس مجلسی های بسیار جستجو شده در گوگل از مراسم اسکار

مدل لباس جنیفر گارنر


دومین لباس محبوب و پربازدید لباس مشکی گیپور از برند دیور است که بازیگر مشهور جنیفر لارنس بر تن داشت.


سومین لباس نیز پیراهن قرمز رنگی از برند دیور است که چارلیز ترون به تن داشت، این لباس به دلیل یقه هفت یکسره ای که دارد در حقیقت از جمله مدل هایی است که مغایر قوانین پوششی فرش قرمز است. همچنین چارلیز از رنگ قرمز استفاده کرده است، رنگی که معمولا در این مراسم پوشیدن آن همراه با ریسک خواهد بود. علاوه بر این وی به جای استفاده از دامن پرنسسی مرسوم از یک دامن راسته با یک دنباله کوتاه استفاده کرده که فیزیک بدن او را لاغر تر نشان داده است.

 مدل لباس مجلسی های بسیار جستجو شده در گوگل از مراسم اسکار

مدل لباس چارلیز ترون


چهارمین مدل لباس جستجو شده، لباسی است که ریچل مک آدامز، بازیگر فیلم "افشاگر" به تن داشت. لباسی از برند August Getty با مدل پشت باز که چاک دامن آن از کنار است.

مدل لباس مجلسی های بسیار جستجو شده در گوگل از مراسم اسکار

مدل لباس ریچل مک آدامز


پنجمین مدل لباسی که بسیار در گوگل جستجو شده ، لباسی است که بری لارسون پوشیده بود. به گزارش پرشین وی لباسی به رنگ آبی پررنگ از برند گوجی که دامن آن نمایشی و با جزئیات فراوان بود و با یک کمربند پرزرق و برق این لباس مجلسی را کامل می کرد.

مدل لباس مجلسی های بسیار جستجو شده در گوگل از مراسم اسکار

مدل لباس بری لارسون


مدل لباس های پر بازدید ششم تا دهم در گوگل نیز به ترتیب لباس بازیگران الیشیا ویکاندر، پریانکا چوپرا، کیت بلانشت، کیت وینسلت و اولیوا وایلد بوده است.


تهیه و ترجمه: گروه مد و لباس پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

اخبار مرتبط:

مدل لباس های شیک فرش قرمز اسکار2016 +عکس(1)

مدل لباس های شیک فرش قرمز اسکار2016 +عکس(2)

بهترین مدل لباس ستاره ها در مراسم امی 2016 +عکس

مدل لباس های پرزرق و برق سوپراستارهای خانم در مراسم گرمی 2016 +عکس

مدل لباس زنان مشهور در فرش قرمز جشنواره کن 2016 +عکس (2)